Renew My Church - Polish

Nasza Archidiecezja rozpoczęła nowy program, który nazywa się Odnową Naszego Kościoła.  To jest program przedstawiony przez Archidiecezję Chicago, który obejmuje wszystkie parafie, które należą do naszej Archidiecezji.  Celem tego programu jest objecie słabości i siły każdej parafii żebyśmy mogli wspólnie poprawić i pomoc każdej parafii wypełnianiu posłania apostolskiego. Św. Jadwigi została umieszczona w grupie parafii Matki Bożej Anielskiej, św. Alojzego i św. Jana Berchmansa. Komitety z każdej parafii będą współpracować z Archidiecezją w celu ustanowienia nowych planów na przyszłość.

Prosimy was o modlitwę, aby Duch Święty obdarzył nasz komitet mądrością i siłą. Prosimy, módlcie się również za całą wspólnotę parafialną św. Jadwigi.

Kościół Świętej Jadwigi prosi wszystkich parafian o poświęcenie chwili czasu na udział w ankiecie. Jest to dobra okazja, aby podzielić się opinią na temat wysiłków, które nasza parafia podejmuje w celu rozwoju naszej parafii. Dziękuję!

2021 Ankieta wspólnoty św. Jadwigi

 
 

Are You Still Working?

Your time to complete the form is about to expire due to inactivity. Please click "Continue Working" to complete the form and submit, otherwise your changes will be lost.

Your session will expire in 60 seconds.

Your session has expired

Your time to complete the form has expired due to inactivity. Please click the button below or refresh the page with your browser and try again.